Anasayfa Ekibimiz Faydalı Bilgiler EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR KARŞIYAKA
EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR KARŞIYAKA PDF Yazdır e-Posta

ev temizliği

 

İzmir temizlik şirketi olarak ev temizliği konusunda

Güvenilir ve tecrübeli elemanlar

Saygılı ve güleryüzlü  hizmet

Yeterli ve uygun deterjan

İstediğiniz gibi  bir temizlik anlayışı

Karşıyakanın tamamına kesintisiz  hizmet

Ev temizliğinin tüm detayına inmek

Dolu ve kullanılır durumdaki evlerin temizlikleri:

Günümüzde çalışma şartlarının zor ve yoğun olması kendimize ayırmış olduğumuz zamanı kısıtlamaktadır. Bu yüzden evlerimizin temizlik işleri aksamaktadır. Firmamız burada devreye girmekte ve sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Kullanılır durumdaki evlerinizin temizliğini halılarınızın, koltuk ve yatakların yıkanması dahil veya hariç olarak yapmaktayız. Bahar temizliği, bayram temizlikleri, özel günler düğün nişan gibi durumlar öncesi veya sonrasında kapsamlı bir temizleme ihtiyacı hasıl olduğunda bu yıkamalı temizlik tercih edilebilmektedir. Senelik temizliklerde veya ihtiyaç durumuna göre talep edilebilmektedir. İzmir ev temizleme eleman temini ve temizlik hizmeti için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu gibi durumlar haricinde sadece halı , koltuk yatak yıkamaları yapılmamakta evin komle temizliği yapılmaktadır. Evlerin temizliği esnasında ev sahiplerinin direktifleri hedeflenen ev temizlik işlemine tam ulaşılması açısından önem arzetmektedir. Her ev sahibinin farklı temizlik anlayışı farklı istekleri olmaktadır. Elemanlarımız standart ev temizliği hizmetini sunarken sizlerin direktifleri mutlu olacağınız bir hizmeti sizlere vermeleri açısından önemlidir. Telefonla randevu alırken evinizin durumu ile ilgili tam bilgi verirseniz bizlerde yeterli olacak eleman sayısını gerekli olacak ürünleri tam olarak gönderebiliriz.

Ev temizleme hizmetine dahil olan işlemler

  • mutfak temizliği (dolap içleri isteğe bağlıdır)

  • banyo tuvaletler

  • odalar salon (pirizler ,radyatörler,eşyaların toz alımı )

  • halı koltuk silimi (isteğe bağlı)

  • cam çerçeve panjur

  • balkon teras

İnşaat sonrası ev temizlikleri ilk defa kullanılacak olması sebebiyle çok önemlidir. Eşyalar yerleşmeden önce komple bir temizlik gerekmektedir. Bu temizlik yapılırken çok titiz bir davranış sergilenmeli, yeni olan eşyalara zarar vermeden itinalı bir ev temizliği yapılmalıdır. İnşaat kalıntıları, boya harç artıkları, süpürgelik kalıntıları, derz arası temizlikleri özenle yapılmalıdır. Temizlik işlemi en son yapıldığı için evde bulunan aksaklıklar temizlikle birlikte gün yüzüne çıkmaktadır. arızalı malzemeden kaynaklanan hatalar ev sahibine anında bildirilmelidir. Tıkalı su giderleri, hatalı parke, hatalı çift cam, kırık fayans seramik, çalışmayan panjur, su kaçakları en çok karşılaştığımız sorunlardır.

İnşaat sonrası ev temizlikleri yaparken kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit türünde ve malzemelere zarar veren kimyasal ürünler kullanılmamaktadır.

Önemli NOT:

Genellikle karşılaştığımız en büyük sorun evin durumunun tam olarak bildirilmemesi yanıltıcı açıklamalar yapılması bizleri sor durumda bırakmaktadır. Evin büyüklüğü tadilat veya onarım yapılıp yapılmadığı evin tavan arası mahzeni, dubleks tripleks olup olmadığı kapalı garajının temizlenmesi gerektiği gibi detayları belirtmeniz yerinde olacaktır.

 

 

 Ev  temizliği şirketleri izmir firması olarak detaylı ve yüzeysel olarak evlere temizlik hizmeti vermekteyiz.Ev temizleme şirketleri arasında detaya inen ve ev temizliğini müşteri memnuniyeti esasına göre yapan firmamız ev temizliği şirketi karşıyaka,ev temizliği firması bornova ve izmirin her semtine hizmet vermektedir.